My sme tu a kde jste vy?

Tak asi jedem… Takže oficiálně ode dneška – tedy 18. ledna 2016 zahajujeme provoz tohoto nového portálu o kulturním a zabavném dění v Polné a okolí s názvem Polná City Info. Říkali jsme si, že když už jedem tak dlouho na fejsbůku, že bychom mohli mít i vlastní webové stránky, kde by se sem tam objevil i nějaký ten článek s tématem našeho velkoměsta. A protože my nápady nejen máme, ale taky realizujeme, netrvalo dlouho a stránky Polná City Info jsou na světě.

A začínáme dnes, přestože web není ani zdaleka hotový a ještě bude dolaďován, zkrášlován a vylepšován (a opravován). Ale důležité je začít. To je vždy ten pomyslný první krok, pomocí něhož se udělá, jak známé pořekadlo hlásá, ona magická polovina práce –> a půl je hotovo!

Co bychom chtěli? Chtěli bychom zde psát o všem, co se týká Polné a okolí a je zajímavé, veselé, zábavné a poučné. Nechceme zde ale řešit spory, politiku, hádky, šarvátky a další hnusy dneška, zítřka i včerejška a vyvolávat tak deprese mezi šťastnými lidmi a dostávat ještě do větší deprese ty, kteří už ji nějakou dobu mají. Prostě my (a já) chceme psát o zajímavých lidech, místech a věcech, výtvorech a činnostech, které tu tak nějak s námi jsou a existují. Myslíme si, že jich je na „polensku“ poměrně nemálo. A tak bude o čem psát…

Sem tam bychom zde v tomto pomyslném internetovém polenském parku kultury a oddechu chtěli taky uveřejnit nějaký ten rozhovor s výše zmíněnými zajímavými lidmi, pokud o nich usoudíme, že jsou zajímaví a najdeme si zároveň čas a chuť s nimi rozhovor udělat.  Nebo máme taky třeba v plánu uveřejnit reportáže ze zajímavých míst a akcí. No a prostě tak nějak.. Plánů by bylo.

Pokud by jste nám chtěli nějak pomoci, ať už s tvorbou obsahu tohoto portálu či alespoň občasným přispíváním  články a informacemi o Polné na naši fejsbůkovou stránku, určitě nás kontaktujte. Kontakt najdete v sekci Kontakt.

za realizační tým Polná City Info

David Havlíček
stvořitel, duchovní otec a uklízečka PCI

Příspěvek byl publikován v rubrice Co se děje se.... Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u My sme tu a kde jste vy?

  1. Pokusný komentář. Toto je takový pokusný komentář, abychom věděli, jestli ty komentáře vlastně fungují. No ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *