Betlémy na prodej, internetový betlémář

Vánoce jsou jeden ze tří nejvýznamnějších svátků nejen v křesťanství, ale v životě každého z nás. Již od třetího století někteří křešťanští teologové uvádějí 25. prosinec jako den, kdy se narodil Ježíš Kristus. V České republice však začíná oslava Vánoc již o den dříve, 24. prosince, tedy na Štědrý den, kdy je předvečer slavnosti.

1

S Vánoci se pojí mnoho lidových tradic jako je pečení cukroví, lití olova a zdobení vánočního stromečku, ale také k nim patří betlémy nebo také jiným názvem Jesličky.

 

Určitě uznáte, že máme pravdu, když vám řekneme, že nejhezčí betlémy jsou originální, pokud možno ručně vyráběné. A proto prosím dovolte, abychom vám představili tyto, ručně vyřezávané jesličky, z lipového a smrkového dřeva. I přesto, jakou dá práci vyrobit ze surového dřeva umělecké dílo jako je jeden malý betlém pro vaši potěchu můžeme po právu říct, že dřevo patří k nejušlejtilejším a nejkrásnějším živým materiálům.

6-500x500

Náš e-shop vám nabízí betlémy, které pochází z Českomoravské vrchoviny. Ta se rozkládá po obou stranách historické zemské hranice Moravy a Čech, jejíž uzemí patří k nejstarším pohořím a vrchovinnám v Čeké republice.

 

Ručně vyráběné betlémy – jesličky a samostatné figurky vola, ovečky, oslíka a jiných tradičních motivů, si lze prohlédnout a objednat pohodlně z domova na této adrese www.rajbetlemu.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Džob. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *